piątek, 16 grudnia 2022

 


 Byłam pewna, że blog już wydał ostatnie tchnienie wiele miesięcy temu. Sama niezwykle rzadko korzystam z tej formy, ale wiem, że są ludzie, którzy tu zaglądają i czekają na kolejne publikacje. Postaram się, by coś tu wrzucać, choć nie wiem na ile to postanowienie będę w stanie zrealizować.

Na ten moment zapraszam na zobaczenie prezencików.

Ho Ho Ho! To jeden z odgłosów, jaki wydaje książeczka o świętach bożonarodzeniowych, którą czytam synkowi dość często. No a co ten grubawy jegomość nosi? Prezenty. A, co zrobić z kartonami po paczkach, które się zamówiło? Pociąć i wyrzucić... Pociąć, pociąć na mniejsze kawałki, i jeszcze mniejsze... Ale wyrzucić wszystko? No nie! Coś ty, zrób coś chociaż z części! Mówił mi jakiś głos w głowie. A teraz kobieto połącz kropki i działaj. No to tak zrobiłam i wyszło mi, co załączone na zdjęciach. Prezenciki-ozdoby na choinkę.

Użyłam: kartonu, kleju, farby, papierów ryżowych od @itdcollection, wycisków, farb akrylowych, past woskowych, złomków i lakieru.
Mam nadzieję, że nie wygląda, jak karton 😁 

 
Pozdrawiam z wnętrza białej szafki: Aga!


6 komentarzy:

 1. Cudownie że wróciłaś. Brakowało mi Twoich pięknych wytworków z duszą. Prezenciki niesamowicie będą wyglądały na choince. Są takie wypracowane . Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszka Baranowska19 grudnia 2022 22:12

   Bardzo, bardzo dziękuję!!! Jest mi ogromnie miło, że ktoś tu tęsknił ;) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Fajnie że wróciłaś:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń