piątek, 14 lutego 2020

Instagram... ponownie

Hejka wszystkim!


Ostatni czas to dla mnie zmiana w sumie wszystkiego. Nawet konta na Instagramie, które ktoś mi pięknie w środku nocy ukradł. I o tym krótko poniżej.


Do tej pory łudziłam się jeszcze, że może ten kradziej się zreflektuje i jednak odda mi dostęp do mojego konta lub chociaż Instagram zareaguje na wysyłane przeze mnie wiadomości (wiele, oj wiele ich było). Ale nie... przed samymi świętami takie oto mnie spotkało zdarzenie.

Cóż, pozostało mi stworzyć nowe konto. Zatem, jeśli ktoś ma ochotę zajrzeć na mojego Instagrama, to niech mnie szuka @biala.szafka.agi (Agnieszka Baranowska).

I może zaprzestać obserwować tego zuchwalca @maminoru157, niech mu spadnie w statystykach czy coś i może zmieni w końcu coś na tym profilu, bo jest na tyle bezczelny, że nie zmienił ani zdjęcia profilowego (mojego z resztą), ani imienia i nazwiska (mojego z resztą), ani nawet odnośnika do mojego drugiego konta (@agnieszkabaranowska8558)!

Zdjęcia będę wrzucać w miarę możliwości, by odtworzyć starą galerię, choć w takim kształcie, jak była, niestety się nie da trudno. Może ta będzie lepsza?


Pozdrawiam! Aga.

12 komentarzy:

  1. Współczuję i mam nadzieję że odzyskałaś dostęp do swojego konta na insta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, współczuję :( Tamto konto przestałam obserwować i przerzuciłam się na to nowe - ale na pewno wiele pracy przed Tobą żeby je "odbudować". Instagram raczej nie odpowie na wiadomości, już to przerabiałam - co prawda miałam inną sytuację, bo przy zakładaniu nowego konta coś się zawiesiło i... od tamtej pory konto widnieje jako już zajęte, a nie dokończyłam procesu rejestracji. I nijak nie mogę się do niego dostać, bo jest zarejestrowane i niezarejestrowane jednocześnie :)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety to coraz częstsze zjawisko i nikt nie reaguje..

    OdpowiedzUsuń